Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz .LnB #239937 üzenetére

    Értem a halasztás okát, legalábbis azt, amit elmondanak nyilvánosan, amit meg nem, arról spekulálni sem érdemes. Azt is megértem, hogy valakit személyesebben érint a jelenlegi világhelyzet, de őszintén szólva ez egy játékos fórum, nem pedig egy COVID-19 hatásai kerekasztal beszélgetés és én szimplán a játékkal kapcsolatos jelenlegi hozzáállásomról írtam (azaz: lemondom, mert már nem izgat annyira, majd lesz, ami lesz), erre eljutott a téma a világgazdaság meg a társadalom helyzetéig.

    A Last of Us 2-vel kapcsolatban sem most alakult ki hirtelen a szkepticizmusom, de ezt is leírtam már, az ember egyszerűen elveszti az érdeklődését miután eltolják egyszer októberben, kidobja a Kotaku ezt a cikket, amiben vannak azért érdekes részletek a csapat jelenlegi felállásával kapcsolatban, eltolják most megint és hirtelen már nem is zavar annyira, ahogy Ellie megmássza a teherautót. Nem gondolnám, hogy szolidaritásból fent kéne tartanom egy 90 dolláros előrendelést, ha egyszerűen az elmúlt fél év elég volt ahhoz, hogy elengedjem a játékot day1.

    És igen amúgy, igazatok van, az is lényeges szempont a lemondásban, hogy lehet másra is költeni a pénzt (vagy leginkább most semmire), lemondtam az FF VII-et, Resident Evil 3-at is, csak ezekről nem írtam külön. A Last of Us-ról igen, lett is belőle vihar a biliben, mert valaki nem így gondolkozik, valaki meg a jelenlegi helyzethez kapcsolódó személyes vonatkozásai miatt nem akarja érteni, amit írok. És tényleg benne van a lemondásban az is, hogy nem akarom foglalni más elől a Special Editiont, ha azt szeretné, nekem már nem fontos.

    Az meg, hogy mely fejlesztőben bízunk és melyekben nem... erről beszéltünk már régebben, te is csalódtál az évek során sokszor megbízhatónak gondolt csapatokban, én is locsoltam pénzt sajnos kritikán aluli játékokra, nálam most megszólalt a vészharang, de remélem végül jól fogunk szórakozni, majd ha megjelenik.

    Ha ez így nem érthető, akkor tényleg sajnálom, máshogy gondolkozunk, úgyhogy nem is érdemes erről beszélnünk többet.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák