Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frod

    addikt

    válasz balinthun #236844 üzenetére

    Abból a szempontból nyilván elég a legkisebb, Deluxe.
    Ebben megkapod az első két év operátorait (16 karakter) az indulókat meg simán kifarmolod.
    A Gold ugyanez, csak pluszban ott a most aktuális Season Pass benne van.
    Az Ultimate pedig már a Year1-4 összes (32) karakterét tartalmazza.

    Ha csak ismerkedsz a játékkal, elég a legkisebb, vagy nézd meg most az ingyenes hétvégén és utána eldöntöd.
    De szerintem felesleges a nagy csomag, könnyen jön a játékbeli valuta amivel ki tudod oldani a karaktereket, meg hát nem is kell feltétlen mindegyiknek meglenni, ez nem az a játék.

    [ Szerkesztve ]

    Do you see the white shadow?

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz balinthun #236844 üzenetére

    Nekem Deluxe van, szerintem költséghatékonyság szempontjából az most annyira olscó, hogy nehéz mást ajánlani. Annyi az egész, hogy játszani kell, és unlockolni az operátorokat. Gyűjteni kell a renow-ot, abból tudod feloldani az operátorokat.
    A Gold most se annyira drága, 9450 ft. Ahhoz már jár a Year 5 pass is, amivel eléggé naprakész lesz a játék. És 16 (Year 1 és 2) operátort is kapsz vele egyből. Szerintem ez se rossz ajánlat, ha a többi játék árazását figyelembe vesszük. De újoncoknak nem feltétlenül kell. A felár később térül meg a játékban. Aztán meg ha addigra megunod, akkor pénzkidobás volt.
    Az Ultimate ugyan az mint a gold, csak drágább, de mindent tartalmaz. Árban az se annyira durva (14490ft).

    De most ugye pont ingyenes a játék. Utána én a Deluxe-ot ajánlanám. Arra figyelj, hogy a Deluxe az március 10-ig akciós, addig lesz csak 2790ft.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák