Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • markknight

    veterán

    válasz Deck #232336 üzenetére

    Hülyeség? Bocs, de ezek tények. Így ebben a formában ennek a terméknek nem lenne szabad léteznie, de a Sony szeretne még kis pénzt szerezni. Olvasom itt a hozzászólásokat, de az L2 R2 rárakása se értelmes, mivel létezik olyan beállítás a játékokban, hogy deadzone stb.

    [ Szerkesztve ]

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Deck #232336 üzenetére

    Miért, kell ennyi hülyeség írni?

    Tarzan szereti Jane.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Deck #232336 üzenetére

    Kell az, mint Trabantba a chip tuning. ;]

    De felőlem aztán használja aki akarja. Engem ugyan nem zavar. Ugyanis...
    Ha valaki megkérdezne engem, hogy ugyanmá' LnB te mit gondolsz ezekről a kiegészítőkről, perifériákról? Akkor elmondanám neki, hogy az összes ilyen drága kütyü mint a Nacon, Hori, Razer kontroller is. Kimeríti nekem a "szarnak egy pofon" fogalmát. Ugyanis, én nem tudok elmenni az mellett még mindig, hogy ez a kontrollerrel, komolyan gondolt, multiplayer FPS-ezés, olyan mint a guminővel **szás. Én is játszok multiplayer játékokat, de annyira nem tudom komolyan venni annyi év PC-s kompetitív játék után hogy csak csuda.. :) (Annyira tudom komolyan venni, hogy azért ne rontsam el a saját, és mások játékát, és törekszem a győzelemre. Ennyi)
    Nem, hogy akár 50-60 ezer forintokat költsek kontrollerekre, kiegészítőkre. (Jó tudom, hogy ez a kis izé csak egy 10-es). Konzolon van "multiplayerecske", PC-n meg a komoly multiplayer. Aki meg komolyan akar multizni, az menjen PC-re. A legalja meg ugye az aki egér+bill-t használ olyan konzolos multi játékokban amik nem támogatják. Egyrészt csalás, másrészt meg gyík aki ezt megteszi. Mert ne a kontrolleresek ellen keménykedjen, hanem húzzon PC-re. Viszont nem is foglalkozok ezzel játék közben. Nem figyelem, hogy ki lehet az aki egeret használ.

    Na ez most csak kijött belőlem. Nem neked szólt. Csak ha megkérdezné valaki, hogy mit gondolok... :DDD

    (#232342) Deck
    Van pro játékos is aki alap ds4-el játszik.

    Nem, nincs olyan játékos. Egy jó konzolos játékos, sose lesz pro játékos. Pro mint professzionális játék az nem konzolon zajlik. Szeretném bemutatni neked a konzolos pro játékosokat: [link] Ez a szint.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák