Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz stilo18 #217861 üzenetére

    Nekem talán egyszer sikerült volna 35 körüli értelmesebb idő, de a cél előtt beestem jobbra :D

    Más:

    Late shift:

    Ez egy baromi szórakoztató játék a különböző szálak miatt! Maga a történet nem hosszú, de már 4x végigvittem és még mindig kíváncsivá tesz, hogy mi lehet egy következő szál. Próbálom úgy beosztani, hogy naponta más személyiségben gondolkodok és annak függvényében viszem végig a játékot.

    A felvételek nagyon korrektek, mint egy erős B kategóriás filmben és a szereplők se hoznak rossz formát. A vágás, ami eddig egy-két ponton feltűnt, hogy a következő részben nem igazán szembetűnő az előző rész nyoma, de ettől nagyon könnyedén eltekint az ember. Pár ponton van hosszabb átvezető, ami egyáltalán nem idegesítő (filmekben sokkal hosszabbakat szoktak hagyni, így pozitív dologként említem ezt : ).Összességében megéri akcióban.

    The Town of Light:

    Teljesen véletlenül láttam meg az akcióban 1500-ért, mindenféle teszt nélkül, mondom legyen.
    Alapvetően sötét hangulatú és mély témákat feszegető történet, így kapunk egy eléggé nyomasztó, depresszív hangulatot. Ritka szerintem, hogy ilyesmibe belemegy egy játék, mindamellett igaz történetet dolgoz fel egy létező, mára elhagyott helyszínen. Kapásból 16-18+os játéknak mondanám.
    A történetszál lineárisnak mondható, de több lépcsős kialakítású.

    A környezet horrorisztikusnak ítélhető mivolta miatt, de a hangeffektek és a történet, ami hatással van az emberre, így előugró mocsárszörnyekkel, lemerülő elemlámpával és sötétben tapogatózással nem kell számolni. Kiemelném a narrátor csajszit és a karikatúrákat, kiváló munkákat végeztek. Érződik az elemeken, hogy olasz csapat csinálta (én pl nem rajongok az olasz vonalvezetésért, stílusért, biztos megvan pl filmeken, képeken, hogy mire gondolok), de itt nagyon jól összeáll a kivitelezés és cseppet sem zavart. A grafika középszerű, néhol a textúrák túl kontrasztosak, ellenben gyorsan továbbléptem ezen.
    A végén kapunk a történethez kapcsolódó művészklipet bónuszként, ami szintén pozitív, hogy ilyesmire is próbáltak odafigyelni kis csapat révén.

    Nem mindenki vevő erre a játékstílusra és hangulatra, sok mesélős tartalommal (nyelvtudás fontos!), így előtte érdemes jobban utánanézni. Az biztos, hogy nálam bekerült a top 3 sétálósba.

    .

Új hozzászólás Aktív témák