Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz S e t h #199258 üzenetére

    a last of usnál sokszor jutott eszembe ha még be lehetne menni egy házba, akkor se tenném meg. Ott valahogy nagyon érződött a távolság, ha menni kellett.

    Azt egy szóval se mondtam, hogy a days gone nem jó, sőt egyik legjobb játék amivel játszottam ebben a kategóriában (mondjuk a darks souls 2 miatt 2 napja hozzá se nyúltam de ez inkább az én állapotom minősíti :D )

    Csak annyit akartam mondani (amennyit itt Lnb-ből megismertem) hogy a sztoritól nem fog egy hátast dobni és nem azért mert a Last of us akkora sztori király mert ha jobban belegondolunk egy faxi meg egy kislány elmegy a-ból b-be. De ott valahogy ez több lesz. itt meg a játék több, rengeteg olyan dolog van benne ami szerintem kihagyhatatlanná teszi, függetlenül attól hogy exc.

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz S e t h #199258 üzenetére

    Nekem a TLoU-val is annyi bajom volt, hogy a The Walking Dead-ben láttam szinte mindent a témában, ezért nem lepett meg. És nekem ez a csávó tiszta Daryl Dixon (akit csípek), mert a SoA-t nem láttam.

    "Ha vki Assassin Creed szintű játékot vár"
    Azért az ember csak jobbat vár annál... ;]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Peace

    nagyúr

    válasz S e t h #199258 üzenetére

    "Ha vki Assassin Creed szintű játékot vár, az csalódni fog a történet orientáltság és megannyi scriptelt jelenet miatt, aki meg színtiszta sztorira számít, annak meg nyűgje lehet, hogy itt vannak campek amiket ki kell pucolni, de ha nem csak a történetért, akkor a loot miatt is nagyon megéri, mert csak így válnak elérhetővé bizonyos, a túléléshez szükséges eszközök."

    És pont ezért működik számomra remekül az egész játék!!! Mert baromira adja az OW, a gyűjtögetés, karakter fejlesztése skillpontokkal és mindemellett kellő mértékben adagolódik a story is és nem csak a fő történeti szállal, hanem a mellékküldetések egy részével is kicsit többet tudunk meg a világról és a környezetről. Nekem még ennyi játék óra után is iszonyat nagy élvezetet nyújt a játék. 2-3 alkalommal volt képes felhúzni valami nagyobb bug miatt, de ez a nagyon maximum 3 eset lehetett az összesen 50-60 játékóra alatt. Én is nagy SoA rajongó vagyok, de például Deek messze nem olyan szimpatikus, mint Jax Teller volt. De a játék kezdete óta sokat javult a viszonyunk és egyre szimpibb lett. Vagy például Piás, akire csak fintorogva néztem az elején, hogy bakker ez meg ki, milyen karakter ez??!!!! Most meg iszonyat csípem! És rajtuk kívül is van még 3-4 karakter, akikhez folyamatosan változik a hozzáállásod.....nagyon jól működik az egész! ;)

Új hozzászólás Aktív témák