Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz .LnB #193946 üzenetére

    Pedig "gameresítési" szempontból (na ezt pont úgy hangzik, mint valami átnevelő program) nagyon jó időket élünk. Elmúltak már a pixelvadász idők, rengeteg cég és műfaj nyitott a casual játékosok felé, csak meg kell találni, hogy kinek mi jön be.

    Az én barátnőmnek ugyan volt valamennyi WoW-os múltja, de inkább a sztorit és a fantasy világot szerette, nem pedig a tényleges gameplay-t. Ő inkább a filmeket imádta, és mivel szereti a horrort, ezért megmutattam neki az Until Dawn-t, ami lenyűgözte, és utána több interaktív filmet is lenyomott. Emellett sokat Mario Kartozunk, és tetszik neki a VR is.

    Ezzel szemben soha nem fogja megérteni, hogy nekem miért élvezetes a platinázás vagy éppen az aktuális multiplayer lövölde, mert az ő értékrendje szerint nincs semmi extra bennük, amit ő élvezne. Mindenkinek más a stílusa, de elég nagy a választék ahhoz, hogy mindenki megtalálja azt, amit a legjobban élvez. Ha valaki be akarja vezetni a párját a hobbijába, akkor áldozza fel egy kis időre a hardcore gaminget és mutasson olyan játékokat neki, amit élvezni fog. Ebből simán jöhet az, hogy az ember kap maga mellé egy coop társat, ami jó móka, és szerintem kapcsolati szempontból is előnyös.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

Új hozzászólás Aktív témák