Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz ProEvoFan #183443 üzenetére

    Tisztában vagyok mindennel amit leírtál. Mivel SW fan vagyok. Az EPVIII-at moziban néztem, annyira megtört az a szar, hogy hónapokig rosszul voltam már egy SW logo-t látva is. Aztán a Rebels, A World Between Worlds c. epizódja hozta egy kicsit vissza az SW érzést. Ott nagyon nagyot húztak a készítők.

    És most pár hete megvettem a Battlefront 2-t ugye. Nekem bejön, élvezem. De most fog háttérbe kerülni más játék miatt. De abszolút pozitív meglepetés ért.

    Az új filmek közül nekem a Rogue One a kedvencem. Az EP VIII számomra nem létezik. A Solo csak szimplán egy fos. A többi pedig elmegy.

    (#183449) penge111

    Remélem jön még erre a genre. Én nagyon várom. És mivel az FF XV-t is szerettem, nem zavar a harcrendszer sem. :)

    (#183450) mike1334 Ha-Ha. Azt te csak hiszed. Reggel olvastam a te kommentedet a "zöld Pokol" topikban. Aztán vártam pár percet, hogy belinkeld ide is. De nem tetted. Ezért megtettem én. :D Egyébként ettől függetlenül, számomra a Kotaku az egyetlen külföldi gamer site amit hitelesnek tartok, és olvasok. Csak ma hamarabb olvastam a te kommentedet. :D

    (#183451) hhenry Én is azt tettem. Ha már ingyenes..

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák