Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danielgalaxy

    aktív tag

    válasz .LnB #181708 üzenetére

    Én 5990-ért vettem fél évvel ezelőtt egy akcióban. A single rész sajnos iszonyú gagyi, nem a történet miatt, hanem mert csak simán végigtolt bennünket pár multi mappon, és semmi több. Amiért nekem megérte, azok a multiplayer űrcsaták, azok nem csak szépek, de nagyon szórakoztatóak és izgalmasak. Az összes többi része a játéknak, ide értve az FPS multis rohamokat, hős-hős elleni küzdelmeket, meg a többi szokásos multiplayer játékmódokat, csupán átlagos, érdektelen időrablás.
    Ráadásul sokszor perceket kell várni, míg a szerver összegereblyézi a megfelelő számú játékost egy egy sok szereplős eventhez.

    [ Szerkesztve ]

  • bigrob

    őstag

    válasz .LnB #181708 üzenetére

    Új játékosként valóban nagyon rossz lehet ez a kártyás rendszer, hogy belépsz egy HvV-be és rögtön az arcodba ugranak a lilakártyás enemyk.. :DDD
    Viszont ha elkaptok egy dupla XP-s eventet elég gyorsan lehet húzni (troopereknél inkább a fegyver fontos szerintem, nekem mindegyik ki van maxolva, igaz PC-n nyomom)

    Azzal viszont vitatkoznék, hogy 1-1 egérlyukon lehet bemenni az adott pontokra, oké aláírom pl Jakku P2-nél elég szar bemenni, VISZONT a támadóknak ott van AT-ST (alias csirkelépegető) amivel gyorsan vissza lehet tolni a védelmet, védőknek meg Ion torpedo, Disruptor shot amikkel lehet gyilkolni a gépeket. Egy csomó pályán vannak kis egérutak amivel simán oldalba lehet kerülni az ellent.

    Én még februárban vettem a nagy botrány után, 6-7-8k volt talán, azóta 287 órám van benne Origin szerint.. :DDD
    Mióta benne van ez az új rank system, spawn rendszer és elkezdtek valóban kijönni az ígért karakterek szerintem is bestbuy 4k-ért, ha konzolon szeretsz FPS-ezni, ha nem akkor ott a HvV (Heroes vs Villains) ami TPS 4v4 a hősökkel, illetve a Starfighter, amikor a hajókkal csatáztok az űrben.

    Még ami szerintem ergya a játékban: a fénykardos játékmechanika, amit elvileg ebben a félévben szintén újradolgoznak!

    Szerk.: Nem tudom ki vesz meg egy ilyen játékot a sztori miatt... :DDD Amúgy nem volt rossz, csak rövid.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

Új hozzászólás Aktív témák