Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Peace #162290 üzenetére

    Az első nekem is nagy trauma volt. Igaz én a 4.-kel kezdtem, azután agyfasz kerülgetett a zombidögök miatt. de a 2. egy-két dolgot leszámítva ugyanúgy belopta magát a szívembe mint a 4.

    A Martyr-ban most jutottam odáig, hogy megint megtaláltam a hajót. csináltam pár mellék küldetést meg amit beadott másik kampány küldiket. A szintet mindig úgy állítottam amikor lehetett, hogy az enyémmel szinkronban legyen. Nekem kifejezetten tetszik ez az oldala a játéknak eddig. Változatos küldetések vannak, a sztori is rendben van. Persze én nem daráltam le több tucat regényt. Watson-t olvastam és az első négy Gaunt, de az IG nekem nem jött be annyira. Majd arra leszek kíváncsi coopban milyen nehezebb fokozatokon, bár most is volt amikor megfingatott rendesen.

    (#162291) erahurka 200 armor? Az nem úgy működik, hogy 100 és afelett visszaszámol és visszamegy 100-ra? Bár lehet keverem valamivel, azóta sok mindent végigjátszottam már, köztük FPS-eket is.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • #80123904

    törölt tag

    válasz Peace #162290 üzenetére

    Most szólok, hogy aki elvetemült Uncharted fan, az ne olvassa tovább, mert nincs kedvem vitázni róla, ez az én tapasztalatom/véleményem/álláspontom és kész.

    Elkezdtem az első részt. 10$ alapon majdcsak a 3 részből valamelyik tetszeni fog alapon. A négyet szerettem.
    Most jön a 6. chapter és easy fokozaton nyomom.
    Szóval az első 3 chapter teljesen fasza volt. Mentünk, volt 1 kis dirr-durr aztán boldogság. Miután elhagytuk a náci hajót, azóta van bajom a játékkal.

    Az ugribugri - nem kapja el és a nem érzékeli a tereptárgy mellett, hogy nyomhatom problémák egyáltalán nem zavaróak, ezekkel tökéletesen elvagyok.
    Viszont megb_ssza már a szent, hogy AK-ból 5-6 golyó is kell a legnyomorékabb ellenfélnek is legalább. Próbálok fejre lőni és többnyire megy is, amikor a játék kicsit engedi azt, hogy lassabban lehessen csinálni a dolgokat. Ez az amit ritkán enged, mert a rám rohan 5-8 katona egyszerre és lőnek móka a jellemző.
    Az első 5 chapter alatt több embert megöltem, mint az összes cod kampányban összesen.

    A story eddig okésnak tűnik, szívesen végig játszanám. Viszont ha ez végig ilyen lesz, hogy kvázi DOOM szerűen hordákban jönnek az ellenfelek egy istenhátamögötti szigeten is 20 méterenként, akkor köszönöm, de ez vicc és nem kérek belőle. Te most toltad végig, így frissen az emlékezetedben lehetnek a dolgok.

    A maradék 17 chapterben is ez az őrült lövöldözés lesz végig vagy most csak ez a sziget ilyen?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák