Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • front3r

    őstag

    válasz Dvix #156270 üzenetére

    Jelenleg a Zelda az ami élvezetes és előre mutató, még az új Mario is remek szórakozás. A Titan Quest portolása úgy tudom nem sikerült túl jól mostanában, mindenképpen megvárnám a kritikákat.
    Én a Bayonetta-val tolom mostanság, nagyon élvezetes rajta. Főként utazás közben veszem elő, tökéletes időtöltés, gyorsan elmegy vele az idő. Azért vettem, mert a mobil gaming nem hozta el azt, amit vártam, de a Switch azt hozza, amit igazából a mobilokon is szívesen látnék. Na meg a tervezett életciklusa 6+ év kb, így lesz mivel elütni az időt. Nem beszélve arról, hogy itt az indie címek is élvezetesebbek.
    Illetve meglepő lehet, de a Sony is fog címeket kiadni Switch-re. Na nem feltétlenül a PS4-es AAA címekre kell itt számítani.

    Carlos Padre: Van hogy az ember pár címért, vagy akár egy miatt is vesz konzolt. Sajnos PS4-re nincs olyan autós játék, amit a Horizon meg tud adni Xboxon(láthatóan a kötött pályás versenyeket nem szeretem). Az viszont annyira kiemelkedő cím, hogy főként ez miatt veszek konzolt.
    Lehet nem vennék boxot, ha az EA az NFS-t meg tudta volna hasonlóra csinálni, de tudjuk mi lett abból a sorozatból...

    [ Szerkesztve ]

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Új hozzászólás Aktív témák