Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz ldave #152188 üzenetére

    +(#152189) Nayrobi
    Pont ezaz, ha úgy veszel játékot, hogy olyat amit szeretsz...akkor ez nem nyűg. Bárki aki kinyomta a Bloodborne-t az nyűgnek érezte? Nem hiszem. Horizon? GOW? Driveclub 100%? Witcher 3 (pedig az aztán melós volt) ...Ugyan... én a nagyrészét mind élveztem és jó egy kis extra kihívás. Lehet, hogy akkor felb*szott mint az állat... pl. itt a TTR is. De jó kis kihívás volt és nem tudok haraggal visszagondolni rá.

    Megvoltam nélküle én is. Jó pár játékom van amikből nem szedtem ki (még). Én arra használom, hogy ne költekezzek össze vissza. És nálam bevált. Egy halom játékot vettem meg amikot kb lesz*rtam és csak ott volt az accomon. Megyek szépen sorba. És élvezem... Most pl a Beyond Two Souls van porondon...továbbá kap egy második esélyt a Diablo 3 is. 4-5 órát játszottam vele de nem kapott el. Most nekiindulok még egyszer.
    Idén a Knowledge is powert az overcooked-et, a hidden agendat meg a GOW-ot vettem.

    Ebből a Gow volt a legdrágább ...5000 Forint. (felesbe kód). :DDD Őszig még ott vár az accomon. :U

    nem kellett egyikhez sem bekötött szemmel, a TV-nek háttal állva, bukfencezés közben headshot-ot tolni a fejnélküli lovasba.

    Megmondom őszintén nem sok ilyen van már. Legalábbis azok között amikkel én játszottam azok között nem emlékszem. Nehéz...az volt..sok.
    Engem nem zavar ha nehéz..(egy bizonyos mértékig).. nálam a collectibles ami a vízválasztó. Ott a MadMax 31%-on. Tipikus esete... nem is jött annyira be...és büdös sok benne a collectibles. Nagyon úgy fest, hogy ott marad ahol már 3 éve is van...

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák