Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz Nayrobi #136911 üzenetére

    Imagine Dragons - Demons

    Baromi lazának tűnik a vidi alapján...de nagyon könnyű elveszíteni a tempót benne.
    Plusz ami nagyon idegesítő az a fél perces intro (amit már tiszta szívből gyűlölök ;] )... meg közte is van egy ahol elveszted a lendületet és nehéz újra elkapni.
    Jó hát persze aki valaha játszott Guitar Hero-val annak ez nem jelenthet gondot... nekem ez az első és easy-n kezdtem az egészet. Ehhez hozzájön az, hogy egy kecske lábának is több ritmusérzéke van mint nekem. :DDD :DDD
    Meg izgulós is vagyok. Amikor már kezdtem jól haladni ráizgultam és elbuktam a tempót. (ilyenkor van, hogy három káromkodást akarsz egyszerre mondani és szinte belefulladsz)
    2x adtam fel és mentem csak simán gyakorolni GHTV-re.
    Olyan 3-400 próbálkozásom lehet benne.

    Emellett ott van még az Amazing! trófea. 1000 note streak. Annyi, hogy arra van egy szám (Cry for Achilles) abban regularon is van 1027 note + lehet ott használni hero-t is. De azért azt is be kellett gyakorolni keményen.

    A gond az, hogy mivel easy-n kezdtem (ahol elég keveset kell pengetni a számokba) vár még az 1.000.000 pengetéses trófea. 320.000 van meg belőle 3 hónap alatt. :(

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák