Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szallasi007

    őstag

    válasz bozont #133515 üzenetére

    Oké, szóval ezen a részen túljutottam, most ugye te sem gondolsz ennyire gyöksinek hogy a menü és a nyelv beállításán akadtam ki? Az hogy mouse 1-2-3 gombokat nyomkodjam látom nem fogott meg egy konzolon :D
    A karaktergenerálást se vitték túlzásba, van 8 féle arc és köszönjük, komolyan? Nem tudom mennyi videót néztél a játékból de konkrétan ez a rész a három "nehézség" már hetek óta kint van youtube-on. Nekem ez nem demo, ez a gyere hülyegyerek nézd meg mi volt a videókban.
    Grafika: akinek ez nem csúnya 2018-ban hát nem tudom de ez nekem psp szintű grafika.

    Értem én hogy fantasy, de ez egy kutyvasz - csak úgy belecsöppensz valamibe aztán nyomkodod a gombokat. Régen a demo felvezette a történetet, mi miért történik melyik gomb mire jó stb, nem az van hogy szedem fel a földön a tonna számra növő növényt és kiírja hogy majd jó lesz főzeet csinálni belőle, tényleg már azt hittem csak gazolni kell?! Azt meg már nem írja ki hogy hogyan miként hol stb.
    Meghalok mert a dinoszaurusz a föld alól kilő? Dodge-ot meg felejtsem el mert megnyomom és olyan latency van benne hogy konkrétan másodpercek telnek el a gomb lenyomása meg a dodge animációja között. - ezeket ti tényleg nem érzitek?

    Gondolom a korábbi részeknek csak volt valami story-ja nem csak mentél és cséphadartál.
    Ezért kell majd AAA árkategóriát fizetni? 2018-ban, ne már
    Mindegy akinek tetszik annak tetszik akinek meg nem, mint nekem azok meg veszik meg.

Új hozzászólás Aktív témák