Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birorichard

    őstag

    válasz Vasy09 #117144 üzenetére

    Bocs, basszus, most láttam h írtál. Szóval elment a gow-os box, ja. Egyrészt sajnos, másrészt, meg vehettem volna már akkor egy ps-t és nincs ez a galiba... :D De szépnek szép volt, azt meg kell hagyni.
    Nekem is eszembe jutott, hogy megtartom mind2-t, de egész jó áron sikerült megválni tőle, uh. annyiért megérte. Egy 360 beszerzését viszont megejtem a régi gears-ek miatt.

    Amúgy jellemzően az exkluzívok miatt váltottam, már egy ideje kacérkodtam a gondolattal, de a pontot az i-re az E3 meg az új box bejelentés tette fel indie gamestül, 500 dollárostul, akkor úgy feküdtem le, hogy kösz, elég volt.

    Azóta tapasztaltam még pár dolgot, ami megint csak sürgetett volna, ha utánanézek és tudok róla, negatív egyedül a hangja, tud néha pörögni a venti, nem nagy baj, játék közben észre sem veszem, de a korrektség kedvéért a teljesen néma one-nal szemben ez hátrány, valszeg a xox is halkabb lesz, bár ki tudja.
    Mindenesetre első napon túljutottam rajta, és bánom ezt a kitérőt a jelenlegi gen-ben a one-nal... Na mindegy, ez van. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák