Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz #45378816 #111854 üzenetére

    Persze kicsit lesarkítottam.
    A három közül nálam a MadMax lett a leggyengébb láncszem. A sztori az hagyján. Nincs.... nem is érdekelne de az már zavart, hogy a küldetések nagyon gyengék lettek. 1-2 mellékküldi sokkal érdekesebb mint a fő küldetések zöme. Valahogy az nem húzott be. Plusz a megjelenéskor ott még voltak komoly frame problémák. Főleg a játék vége felé a térkép egy-két pontján.
    Arkham Knight jó játék. A bossfightok voltak ott gyengék. Nem is volt igazán. Valahogy nem éreztem, hogy annyira behúzott volna mint a legelső az A.A.
    A Mordor meg...nem ad sokat. De amit ad azt jól. Maga a játékélményben nincs hiba. De tény ahogy (#111852) echterion írta semmi más csak ölsz és ölsz. Hogy őszinte legyek halvány dunsztom nincs miről szől a Shadow Of Mordor annyira nem mozgatott a történet. Pedig figyelni szoktam. De én pl pont így voltam a Diablo 3-mal. Számomra az a játék egy hatalmas nulla. Abszolút nem értem mások számára mitől ennyire addiktív....

    De megjegyezném, hogy nálam harcrendszerben még mindig a Stories - Path of Destiny jön be legjobban. Nem egy kategória de indie játék révén maga mögé utasítja a legtöbb hasonlót.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák