Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    válasz Giovan! #685 üzenetére

    Hosszabb lett mint akartam, de így átfogóbb mindenkinek a gondolatmenet;

    Azt hiszed, hogy az aki nem egy sarokban gubbasztva tölti az időt azért, hogy nyerjen pár semmire se való pontot, az megy halomra lövetni magát a csőcselékbe ?

    Az már igen...

    Azt látom itt fórumon, hogy mi az ismerőseimmel igazán szerencsések vagyunk, mert mi JÁTSZUNK, jól érezzük magunk.
    Társalgunk, néha baromkodunk, ha meg helyzet van, reagálunk.
    Win van, örülünk neki, aztán jöhet a kövi, mert mi a játékért játszunk, nem egy nem létező eredményért ami még e-pénisznek se jó, mert rajtad kívül senkit nem érdekel :")

    Tulajdonképp a legrosszabb nektek, ahogy látom, hogy igazán nincs kivel játszanotok... Random formákkal nemigazi az élmény, amit megosztotok, nincs puffogás vagy rötyögés a lobbyban meccs után vagy spectateben (appropó spectate, ha engem kilőnek, én vagyok a második pár füle és szeme a kollégának és viceversa, nem instant kilépés...)

    A PUBG erősen squad orientált és kötelező a kommunikáció !
    Töltelékkel vagy kukákkal hatványozottan romlik az egész... Hát még duoban vagy soloban.
    Révén bárki hibázhat, és akkor nincs második esély.

    Ha valakit szedni kell ott az esetek túlnyomó többségében kell az aki szed és valaki aki fedez...
    Ez csak squadban valósul meg.
    Minden más esetben egyetlen ellenség tökéletesen le tudja fogni az egészet aminek a vége hogy vagy kivérzik a knockos vagy a szedővel együtt levarrják, minden más csak szerencse (legalábbis ezen a szinten)

    Igazából nem akarok komolyabban belemenni, itt nagyon nem egy kategóriában mozgunk...
    Pedig mi is csak hétköznapi dolgozó emberek vagyunk, casual gamerek.
    De itt egy igazán béna perspektíváját, oldalát toljátok a játéknak ami a legkevésbé adja a teljes élményt, mégis megy a világmegváltó szónoklat meg a printscreen hogy Uuuu top 5-10 meg win...

    Whatever...

    Most bedobom ide a mai napi hentet ami minden másodikra win, vagy a tizen-X killt vagy a poén gerillázásunk KORJP szerón mert kolléga megakart csinálni egy küldit (mellesleg ott kezdő szint ellenére alig volt bot, kiírtottuk szegény noobokat tizen huszon killekkel zárva, én még kellemetlenül is éreztem magam miközben azért keserédesen de nevettünk...)
    Akkor én most Supreme MuDDhafaka vagyok és Isten?
    Vagy ez érdekelni is fog valakit ?

    Pls...

    Mi csak jól érezzük magunk, de azt nagyon.
    Mert a lényeg, hogy ismerős formák, együtt, és mellette van mit babrálni mint játék.

    A PUBG egy játék, méghozzá "társas játék" semmivel sem több !
    Ha nincs társad benne, önmagaddal sakkozol és önmagaddal beszéled meg a dolgokat...
    De ez egyrészt qrva gáz, másrészt bipoláris személyiség zavar !
    Nem pálya...

    Hát még mércének használni, meg olyan pozícióból osztani a lapot aki csak pár beszokott épület sarkait vágja mint időtöltés, hogy nagynehezen beleszenvedje magát a top 10-be... ennyit látott a játékból és ennyi neki a játék :U

    [ Szerkesztve ]

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák