Új hozzászólás Aktív témák

  • Pahli

    tag

    válasz -NoVa- #657 üzenetére

    annyi embertől hallom ezt vissza, "ez a játék a túlélésről szól". Vicc. Abban mi a kompetitív, hogy kempelsz egy sarokban, vagy a fűben fekszel? Cod2 ben kempelhettél várva a killre majd miután megöltél valakit 10 sec után jött a headshot. Soha az életben nem tanulsz meg sem lőni, a játékintelligenciád nem fejlődik, taktikai/stratégiai érzéked 0 marad, helyzetfelismerés szintén. A reakcióról nem is beszélve reflex/kognitív szinten. És ez kb mind platformfüggetlen. Teljesen mind1, min csinálod, ha építed magad, "meghálálja a játék/játékok" és a tranzíció másik gambe sokkal kisebb problémát fog okozni, nem csak azonos zsanrán belül. Az szimplán "bad game design" hogy kempelhetsz 10 percet dupla csövűvel azt megnyered attól még nem leszel, jobb, nem fejlődsz. A túl sok casual implementáció egy játékban azt eredményezi, hogy totál elveszted jobbá válásnak az igényét és ha nem nyersz akkor egy random faktorra fogod, hogy azért nem nyertél, aztán amikor nyersz, akkor te vagy a király. És a szomorú, hogy kb. mindenki nyerhet ha pl. rászűkül kedvező helyen. Quake, ott már csak a hardcore réteg játszik, lehet, hogy az első 100 órában nem lősz senkit, de miután meg lesz az első kill, akkor már nem fogsz magadra ismerni, játékintelligencia terén és ezt mind beépítheted majd más játékokba.

    én azt sem tudom melyik gombbal kell feküdni, szóval ha jó akarsz lenni valamiben ne kempelj, crownos-ok is ugyan olyan csírák kempelnek össze-vissz, oszt ha éppen nem a szerver ellen játszol (azaz nem laggol) az awm-be egyből esik. Minimum ketten nyomjátok mert ott a társad sokban tud segíteni és csapassátok keményen, mi minden dropra rámegyünk általában 2 nagypapival szoktam csapatni. Mi ezt csináljuk dia szinten. (jelenleg nem nyomjuk mert emuval nagy a szerver lag) és szinte csak a sanhok néha kis erangel. Miramar hulladék.

    ha meg csak valami jelentéktelen státusz jelölésre vágysz, ami nem azt jelöli hogy milyen jó vagy, hanem hogy mennyit játszol, akkor hajrá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák