Új hozzászólás Aktív témák

  • Valaki próbálta a gamet Android tableten? :DD
    Én egy Amazon Fire HD 10(7th generation) tabletre letöltöttem a poén kedvéért, nem vártam hogy normálisan futni fog, de ez mégis durva. Végül is valamennyire számítottam rá, de ez akkor is vicces. :DDD
    Szóval a caracter creationt már glitchelve(villódzva) töltötte be, de eljutott odáig. A nevet viszont már alig tudtam beírni, a billentyűzet csak másodpercek elteltével jött elő. Aztán rámegyek hogy create és aztán így elkezdett gyorsan vibrálni a kép, váltakozva a caracter creation és a loading között. Aztán mondom bezárom, újra. Na hát most már kiválasztom hogy Guest, de a caracter creation-t sem tölti be, csak vibrál a főképernyő és a loading között. Persze a loading csík megreked egy ponton és nem megy tovább.
    Láttam egy videót a youtuben, ahol a fazon azt állította, hogy az új 8th generation Fire HD tableten már futni fog, s a régi a 2 giga RAM végett nem fut. Ami mondjuk épp nem igaz szerintem, mert a Nexuson is 2 giga RAM van és lowon szépen fut(mindkét eszközön természetesen kiürítettem a ramot az indítás előtt). :DD

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák