Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokishurka

    őstag

    válasz niof #22906 üzenetére

    Hát sokat javult az tény, de valaki írta az Apex-et. Azzal miért nincs semmi baj? Miért nem lehet így csinálni?
    Dobják ki inkább az össze vissza skineket, ahelyett hogy érdemi dolgot csinálnának.
    Ettől függetlenül játszom és valószínű játszani is fogom mert valamiért mindig visszatérek.
    De hogy kint vagy a játék már nem is tudom mióta és nem képesek pöpecre megcsinálni.

    Kíváncsian várom a Lite-ot...

    "Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz niof #22906 üzenetére

    Amiket írtál azok rendben is vannak ,de a BF4-hez már régóta nem jön frissítés és a single vs multi játék hasonlítása :O A másik említett két játék amik ugye most jöttek ki a hetekben is jobb állapotban vannak mint a PubG fél éve pl . Persze javítottak sok hibát ez tény ,de ezt el is vártuk tőlük mert vicc kategória volt . Jelenleg a legnagyobb gond a részemröl a desynk a dúrva fps droppok , főleg Vikendin . Valamint amit korábban is írtak , hogy lehetsz te első egy adott ponton ha még nem rak le tárgyakat a játék :W Shankok-Ruins pl kétszer kel körbemenni , hogy tuti átnézz mindent , mert utólag is rak le fegyvert a játék .Ez így ebben a formában sosem lesz E sport játék , ami engem csak azért zavar , mert az valamennyire tükrözné , hogy kész van . Korábban is írtam ezek Divattervezők nem programozók .

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák