Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jkrisztian

    aktív tag

    válasz zo-lee #15284 üzenetére

    Sajnos úgy olvastam a fórumot, hogy nem voltam bejelentkezve és megláttam az amúgy alapjáraton "lenémított" Jinxbird hozzászólását. Akkor már válaszolnék.

    A Fortnite topicban arról volt szó, hogy nem szeretem azt a nézetet és nagyon bírnám ha lenne fps nézetben. Hol van a baj? Ott is írtam, hogy a játék maga tetszik, ott is azt fejtegettem, hogy lehet át fogok térni rá, ha a PUBG-t nem foltozzák össze nagyon hama', na meg persze ha meg tudom szokni azt a nézetet.

    Ahogy itt is leírtam, továbbra is nálam a PUBG a best, hiába, hogy szinte élvezhetetlen a szerverek gyermekbetegségei miatt. Nagyon örülnék ha rendbe lenne szedve végre.

    Mi ez a hozzászólás amúgy? "Amerről éppen fúj a szél." Miért merről fúj a szél? Nem egy híres streamer vagyok akit pénzelnek a kiadók és fejlesztők, hogy éppen mivel játsszak. Azzal játszom ami tetszik. Ha az egyik jobban tetszik mint a másik, akkor azzal játszom. Egy átlag srác vagyok aki szeret játszani, én döntöm el mivel ütöm el az időmet és mit élvezek. Nem a "szelek". :))

Új hozzászólás Aktív témák