Új hozzászólás Aktív témák

  • Dendytv

    senior tag

    Hát 90-óra után ma volt az első Csirke vacsim olyan büszke vagyok magamra hogy :R 4-kill duoban ! Span meghalt úgy hogy rám szorult a feladtad a lehozás érdekében ! 2-őt öltem még bent már a szűk körben ! Egy SCAR-L volt nálam meg egy M14 :) Span mondja lökd el az m14-et azt nyomd SCAR-al mert azzal tudok "darálni" ha úgy van, mondom nem kell nekem a SCAR mert úgy sem fogok "darálni" +nem volt rá semmi kieg ! Szóval maradtam a M14-nél mikor már nagyon szűk volt a kör az ellenfél lebuktatta magát,hogy kinézet a fa mögül ! Ment neki egy Gránát mondom ha nem öli meg legalább elkergeti és be jött a taktika ! Elkergette a fa mögül 2x el talált nem tudom, hogy mivel de nem sebzőttem olyan durván testre ment az egyik, igaz ott csak egy egyes mellényvolt,meg fejre ment a másik 3-mas sisak lehet az jócskán felfogta. Én meg az M14-el megkezdtem sorozni a nyakát meg a 3-mas sisakot míg csak össze rogyott :C Kár, hogy nem tudom képpel "bizonyítani" mert a bamba PrtSc egy fekete képet lőtt :(( De olyan meccs volt :Y . És ma már 3x voltunk második-ak is. A héten több jó meccsem is volt egyre jobban megy bár lehet csak a randomitás az oka bár bízok benne, hogy nem ! De ez majd Kedd-től kiderül úgy is

    Innét szeretném megköszöni azoknak akik elmondták, hogy milyen DPI-vel tolják már kezdem elég komolyan meg felé szokni, bár még 800 DPI, játékban meg minden 60-asra van téve de folyamatosan viszem lefelé ! Azóta sokkal pontosabban lövök ! Már a 3000DPI-től fel áll a hátamon a szőr ;]

    Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

Új hozzászólás Aktív témák