Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz PeL #23122 üzenetére

    Én már régóta gondolom úgy, hogy csak egyetlen hely van a játékban, mikor mindenki azonos helyzetben van (a szerver szempontjából nézve), az pedig a repülő gyomra. Mikor induláskor előre-hátra rángatja a gépet, akkor próbálja a szerver összeszinkronizálni a népet. (Abból is gondolom ezt, mert ha emlékeztek rá, régebben, mikor még nyitott volt a gép hátulja, rendszeresen lehetett olyat látni, hogy néhányan a gép mögött "rángatóztak" ülő pozícióban, majd egyszer csak visszaugrottak a gépbe. Volt, hogy teljes üléssorok ugráltak így a gép mögött.) Ez addig jó is, míg ki nem ugrik az első ember. Utána részben a kapott adatokból, részben meg becslésből dolgozik a gém. Az meg hol az egyik félnek kedvez, hol a másiknak.
    De egyébként mostanában tényleg gyakrabb megint az ilyen eset, pedig egy ideig úgy tűnt, hogy talán megoldották, vagy legalábbis csökkentették a mértékét. Szerintem ez egyébként a legzavaróbb hiba a játékban. Ha ezt az egyet megoldanák, én már elégedett lennék vele. Kb...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák