Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    Ha már meglettem említve én bevallom őszintén álszentség nélkül, hogy személy szerint örültem egy ilyen "legalizált" előnynek. A config fájlok átírását nem tartottam annak, mert az már tényleg buherának számít, de hogy indítási parancsokhoz beírtál valamit, amit a játékmotor engedélyezett és örömmel használt, az miért lett volna illegális? Örültem neki, mert pl. egy ház tetejéről egy pillantás alatt át tudtam nézni egy mezőt és rögtön meglátni az ellenfelet, még ha az kúszva közlekedett is. Egyetlen rejtekhelye egy bokor lehetett, de sokszor még ott is kiszúrtam. Most kb 5x kell átnézni ugyan azt a mezőt, de lehet még akkor se szúrok ki senkit. Az hogy plussz fps-t adott "két legyet ütök egycsapásra" érzést keltett bennem, az én konfigomon nagyon jól jött az a plussz fps. Sikerült az elmúlt napokban úgy megtalálni a beállításokat, hogy néha 100 fps-be is belenyaldosott játék közben a számláló, ami a 144hz-es monitorom kb alapkövetelmény lenne. 50 fps körül folyamatos microlaggokat látok, delayesebb a loot közbeni ajtónyitogatás is. Sok terhet levett a videokártyámról a dx10, de hogy miért nem volt benne árnyék nem tudom. Most hogy vissza nyerjem a directx10-es fps-t (fullHD very low minden, de még nvidiában is minden performance-ra állítva) le kell vennem a Screen Scale-t 70-re 80-ra. Nagyon pixeles így a játék, de még mindig jobb talán, mint alacsonyabb felbontással összemosódott fost látni vagy 100-as Screen Scale mellett 40-50 fpssel microlaggolászni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák