Keresés

Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Bordoi #3976 üzenetére

    a fórummotor a ph tulajdona, a fórum alapelveit a ph fekteti le, de nem ez a lényeg szerintem. hanem az, hogy ha egy moderátorral emailben anyáznak, nem hinném, hogy köteles volna ezt "bizonyítani" a hitetlenkedő userek felé. már csak azért sem, mert az email személyes adat, a harmadik fél hozzájárulása nélkül közzé nem tehető.

    tehát, csak annyi az észrevételem, hogy nem úgy működik a moderálás, hogy ha sikerül meggyőzni a lokális publikumot annak jogosságáról, akkor megléphető, egyébként nem. a moderálásról való döntés a moderátor dolga, ha hisznek neki a userek, ha nem. persze alapvetően szerencsésebb, ha hisznek, elfogadják, de mint tudjuk, egy ekkora fórumon ez nem tartható 100%-osan, mindig lesznek olyan esetek, amikor a userek nem értenek egyet.

    mivel a modok a rend őrei, ezek az "ez van" kategória alá esnek.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Jane01

    csendes tag

    válasz Bordoi #3976 üzenetére

    Nem a moderálás jogosságával van baj.Az jogos volt persze,ezt mindenki belátja.
    Hanem azzal hogy mindenféle jelzés nélkül eltüntettek egy hozzászólást,és ha a tag újra beírja akkor szevasz menj pihenőre,persze ezt utólag már magyarázzátok.

    Szóval nekem csak ezzel van bajom.

    "mert te mindent jobban tudsz úgyis" Nem ,nem tudok mindent jobban.Csak elmondtam a véleményemet és leírtam a gondolataimat.Azt hiszem eddig mindent kulturált hangnemben tettem.Nem mondtam olyat soha hogy a fórum ezen területén ez meg ez a szabály legyen érvényesítve,továbbá olyat sem hogy akár nekem akár másnak ezt vagy azt a szabályt nem kell betartani.De nem tartom elfogadhatónak,hogy szó nélkül,és most nem több száz karakteres magyarázatra gondolok,kitörölsz te vagy bárki más egy hozzászólást.

Aktív témák