Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    Tanulási célból kérdezek...

    Eddig túl sok energiát az MVC-kbe meg a mindenféle framworkokbe nem fektettem, mert én magam nem tudom eldönteni, melyik miért jobb, a saját ötleteimhez meg sosem gondolkodom abban, hogy egy keretrendszerbe hogyan lehet belenyomni, hanem megoldom az ötleteim hogy olyan legyen, amit elképzelek.
    Gondoltam, majd akkor barátkozok mélyebben, ha kell is valahova, hasznosíthatom.

    Hát most van, mert bekaptam egy "elance-on Indidai csapat elkezdte, de fél év után kifizettem, csak töltsék fel ahogy áll, és valaki majd befejezi" projektet (olcsó húsnak híg a leve ugye)
    CakePHP, de hogy miben írták, az kb lényegtelen, mert alapoktól horror, és csak kérdeznék tőletek...

    - jogos e a szörnyülködésem, ha a controllerbe beírnak kézzel szöveget, amit meg is jelenít a weblapon? :) pl PagesController.php-ben benne van egy "ha nincs kategória név, akkor $categoryName="Main Categories" féle rész? Nem az lenne a lényeg, hogy a kontroller lekéri a modelből az adatokat, amit a view megjelenít?
    - és ha a az ilyenmain controllerben jquery notify ablakot is generál mint mondjuk "Success" ???
    - azt már fel sem említem, hogy a több nyelvűre kért site set_locale és i18 nélkül és minden szöveg kézzel beleírva...

    Most nem pont az lenne az MVC lényege, hogy ne tegyék?

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák