Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    válasz Peter Kiss #12086 üzenetére

    Melyik keretrendszer/nyelv kódbiztonsága a nagyobb?
    Ezt nem hagyhatom ki: Az amelyiket biztonságosabban írják meg... :))

    Plusz az ingyenesség azért nagy szó mellette, mert általában az ügyfél dönt, hogy legyen minél olcsóbb. Ha valakinek nincs x HUF-ja, fejlesztési eszközökre, akkor inkább a linux, php vonal felé megy, és nem a win felé (igen ott van a visual studio express, de windowst venned kell...)

    Plusz PHP-ra épül a legismertebb ingyenes CMS rendszerek (Wordpress például, más kérdés, hogy szerintem nem olyan jó... - de az emberek használják)

    Személyes tapasztalatom, hogy ASP.NET-es kezdő fejlesztőt nem látnak szívesen a magya álláspiacon, vagy csak én voltam szerencsétlen, hogy nem tudtam 1 éves munkatapasztalot felmutatni.

    Én a saját közepes méretű projekteimnél majdnem az ASP.NET-et kezdtem el használni :). De a Webmatrixot szívesen alkalmaznám bemutató oldalakhoz, mert kellemesebb használni, mint a PHP-t :)

    f.balazs - na, ácsi, olyat akarsz, mint egy lapozó funkció, de mindig 1 oldalon jelenik meg a "lapozó" tartalma?
    Pl.: index.hu/?page=10, akkor az 1. oldalon jelenik meg a tartalom, index.hu/?page=14 is az 1. oldalon?
    És az oldallapozó egy dropdown menü listában lenne elérhető?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák