Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kutykurutty7

    aktív tag

    válasz SkiDev #9121 üzenetére

    Én úgy gondolom, hogy akár még 4000 Ft körül is találhatsz olyan szakállvágót, ami az alapvető igényeid kielégíti. Az én szakállvágóm ennek kb. a duplájába került, az egyetlen dolog, amiért nem használom napi szinten, hogy szanaszét repkednek a borostadarabok és a szakállvágásnál tovább tart, mire rendesen letakarítom a mosdót (de ez szerintem ártól függetlenül mindegyikre jellemző).

    Ha elektromos borotvát akarsz ennyiért, akkor már nehezebb helyzetben vagy, itt már biztosan erős kompromisszumokat kell kötni.

    Ha hasonló összeget szánnék szakállvágóra, akkor egy megbízhatóbb helyen venném (pl. Remingtont, vagy Babyliss-t vagy valami hasonlót), ahol jó eséllyel nem hajtanak el, ha a kötelező garanciaidőt sem bírná ki a kütyü. Ha kicsit visszaolvasol akkor látod, hogy csilivili kínai bazárokat is kapsz ennyiért, amik úgy néznek ki megfelelő távolságból, mintha a valós áruk 10-szeresébe kerültek volna. Én ezekkel eddig mindig úgy jártam, hogy valamelyik részük szétesett gyorsan, vagy ha nem esett egyből szét, inkább nekiadtam valakinek egy-egy sörözés közben, olyan szöveggel, hogy "szerintem nagyon szar, de ha van kedve próbálja ki, hátha neki bejön". :)

    Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

Új hozzászólás Aktív témák