Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • van

    csendes tag

    válasz TokLac #431 üzenetére

    magyar leiras itt:
    http://www.ebolt.hu/ProductDetail.php?ProductID=114005&CategoryID=2294&nextpage=%2FSearch.php%3FReload%3DX%26PPP%3D20%26SP%3D0%26OrderBy%3DName%26OrderType%3D%26Manufacturer%3DBRAUN%26NAME%3DX%26PCODE%3DX%26DESCRIPTION%3DX%26COMMONSEARCHMODE%3D1%26PriceBottom%3D10000%26PriceTop%3D30000

    a tobbinel rendesen le van irva hogy akksi, de itt elemet irnak :F

  • Antonio

    senior tag

    válasz TokLac #431 üzenetére

    Na végre pont egy ilyen hozzászólást vártam, aki mindkét típust kiprobálta
    merthiszen már minden kitárgyalásra került rezgőkéses ill körkéses témában, de íme nálad egy gyakorlati példa ... ezekszerint nállad a rezgőkéses technika, a megbízhtaó német (?) technológiával jobbnak bizonyult :DD

    én már mondtam régebben is :U

    remélem neked is hosszú évekig hibátlanul működni fog

    én már nem is tudom mikor vettem az enyémet :F (3-4-5éve?) 7505 átesett már pár szitacserén, meg egyszer pengét is cseréltem* (lassan érik a következő)... és olyan mintha tegnap vettem volna, max a hátoldalán lévő technikai szöveg kopott le, de amúgy semmi baja ... jó nehéz masszív ... mondjuk ez akkor is kb 34 e Ft-volt de megérte ... szeretem ...

    *igazságszerint régebben nem is tudtam hogy lehet pengét is cserélni :B ill nem is láttam hogy van olyan kiszerelés, aztán mikor kintvoltam USA-ban láttam hogy szinte csak szita+penge combo-k vannak, vettem beraktam aztán wow, mint a vajat :) ... van tartalékba most is, ha jól emlékszem azt írja hogy 18 havonta érdemes cserélni ... napersze ez a borotválkozás sűrűségének stb függvénye ...

    de azóta persze nálunk is van lehet kapni, pl.: itt nagyon jó az ára ... [link]

    [Szerkesztve]

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák