Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz cousin333 #436 üzenetére

    érdekességként
    [link]

    hozzátéve azért nem 15 éves az a gép csak kicsit túljátszottam szerepem :)
    szerintem a te géped korabeli ...

    szóval ha nem szükséges nem kell újba fektetni, viszont ha veszel akkor tényleg komolyat érdemes venni ... de ha rendesen cseréled a késeket szitát akkor még sokáig jó lesz tulajdonképpen csak a motortól függ az élettartama

    másik a pajeszvágó téma, régebben minden modellen a kitolás irányára merőleges volt a pajeszvágó mint a tieden, ma már csak a drágább modelleken, ... többek között ezért is választottam az enyémet, ezen is merőleges ... ennyire drágább technológiát kíván?

    a párhuzamos egy kicsit béna megoldás, de csak akkor ha pl a szakálladat vagy bajuszodat is akarod variálni vele, mert így ha pl a bajszodat akarod megigazítani akkor ha szemből csinálod akkor a kezed mindig egy kcsit bezavar a tükörben (?) :)

    a merőlegesen kitolhatóval könnyebb ... mondjuk én akkor találkoztam ezzel a problémával mikor még koleszban egyik haverom braun ját kipróbáltam amin még ilyen a borotvatestre merőlegesen kihajtható pajeszvágó volt (úgy kell elképzelni mintha a borotvatest lenne a torony a pajeszvágó meg a lehajtható kapu híd) remélem ez szemléletes :) na most így a pajeszvágó kb a borotva közepéből, 3/4-éből állt ki merőlegessen azaz szemből nem lehetett használni ... na ekkor mondatm hogy nekem csak kitolhatü merőleges kell

    lehet ezek a párhuzamosak már sokkal jobbak, de a legjobb megoldás ami neked is van azaz a kitolható a kitolás síkjára merőleges pengesorú ...

    na ... megint mennyit írtam :)




    [Szerkesztve]

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák