Új hozzászólás Aktív témák

  • XTaki

    tag

    válasz Barthezz2 #1402 üzenetére

    nos, hozzajutottam egy 42PFL5405H12 keszulekhez.

    csak az elso benyomasaim irhatom le, mivel komoly tesztre nem volt idom mas iranyi elfoglaltsagim miatt.

    A TV szep :) nagy :) [ a 72-s CRT-hez kepest :) ]

    analog kabelTV-t csatlakoztattam ra, es 4:3 aranyban nem borzaszto a minoseg, mindenesetre jobb, mint amire szamitottam.

    HDD kezeles az USB-n keresztul :

    az egy 1.5T ext3-as linux particiot nem ismerte fel, ezek utan szetparticionaltam a vinyot
    FAT, FAT32 es NTFS particiokra, hogy teszteljem.
    Ezeket minden gond nelkul megette.
    Arra majd meg kivancsi leszek, hogy, ha egeszben NTFS-ra particionalom, akkor mit fog hozza szolni. nagy kar az ext3 support hianya... mivel igy nem tudom ide oda rakosgatni a HDD-t a router es a TV kozott.

    Ezt persze majd megoldja, ha egy playert veszek, aki latja majd a router NFS megosztasat.

    A hang viszont borszaszto. A kedves parom azt mondta, ugy erzi, mintha egy szokol radio szolna valahol a messzi tavolban. Igaza is van...
    de nincs erositom, hazimozirendszerem.

    Az elozo TV-t egy regimodi 5 talcas CD-vel erositettem, ha kellett. Gondoltam ezt is rakotom. RCA kabeleim voltak otthon.

    De ugy nez ki, hogy ebbol a TV-bol nem jon ki sem RCA, sem SCART csatlakozobol jel. szerintem csak befele eszi...

    ebben segithetnetek!

    XTaki

Új hozzászólás Aktív témák