Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz focvis #198371 üzenetére

    Pénzmagba megegyeztünk, bár lehet lehettem volna keményebb

    (#198373) Winne

    Megvártak de nehéz eldönteni mi volt a szándék
    Mentem oda a kocsihoz másik oldalról ép akkor ált ki a tanuló kocsi majd elment másik sorra
    Ekkor látom hogy valami fehér van a lökhárítón odanyúlok és mintha kréta por lett volna, ekkor jött egy zokni árus, vegyek zoknik, gyorsba elküldtem hogy most hagyjon mert ép nekitolattak a kocsinak
    Ekkor nézegettem tovább és ekkor jött hangosan mondva hogy nem mentünk el itt vagyunk

    Így utólag még olyan is megfordult a fejembe hogyha nem jön oda hozzám a zokni árus akkor nem jön oda az oktató, mert azt hihette hogy a zokni árus tanúnak jelentkezik hogy látta hogy a tanuló kocsi volt, és ez egy kis város egy két autós iskolával így simán beazonosítható
    Utólag tesco parkoló kamerák, az lehet látszott volna hogy mellé kezd el tolatni de az hogy össze is értek már kérdéses

    Amúgy képen sokkal rosszabbnak látszik szerintem polírozással kijön a nagyja egy két mélyebb karc az nem fog
    Viszont festetni nem akarom több okból se
    Ugye ez egy 17éves kocsi
    Okok
    -Szerintem eladásnál sokkal többet vesztene az értékéből ha meglátszik hogy festve volt, minthogy van rajta pár karc, őszintébb (bár ez is olyan dolog mert nem tervezem eladni)
    -Másik a kora miatt, ugye az egész kocsi 17éves, na már most ha lefestik a elég nagy hátsó lökhárítót szinte biztos hogy nem fogják eltalálni a színét, környezeti hatások, fakulás (képek itt hogy milyen a színe), akkor meg az egész kocsival kezdeni kell valamit

    Amúgy szegény tanuló kislány hatalmas könnycseppekkel sírt a sofőr ülésben, nem jött oda amúgy, de jöhetett volna mert rá nem is haragudtam
    De a nyomorult oktató, minek ül a kocsiban ha nem akadályozza meg hogy másnak nekitolasson a tanuló, de tényleg egy gyök kettős tolatásnál ne lenne ideje fékre lépni
    És látszott a tanuló kocsin hogy nem ez volt az első, össze vissza volt nyomorgatva, az ilyen nem való oktatónak
    Most gondolkozok hogy Google értékelésében leírjam, hogy milyen oktató

    Amúgy kezdek belenyugodni hogy megesett, főleg hogy bármikkor elüthetek egy vadat és az meg sokkal nagyobb kárt okozna amit senki nem térít meg semennyire, rengeteg nyúl fácán, sőt őzt is látni az utak mentán és elütve is

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák