Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Kiskokó #195260 üzenetére

    A házadon sincs ablak, mert ott könnyebben betörnek? - Jó a példa. Két hete költöztem, első emelet, erkélyes lakás egy olyan házban, ahol a földszinti lakások kertkapcsolatosak, tehát alacsonyan van. És bizony a műanyag erkélyajtón ott voltak a betörési kísérlet nyomai.
    Az előző tulaj ezért riasztót szereltetett fel és fóliáztatta is az ablakait. Én ezen felül zárható kilincseket tetettem fel, mert zárt állapotban a műanyag olvasztásával is hiába férnek hozzá a vasalathoz, nem tudják mozdítani. És végül a biztosítás is igazítva lett.

    Használt autónál nyilván kötöttebb a választék, de a nyitható tetőablak szerkezete igenis elvesz a fejtérből, az én termetemnél pedig ez számít. Fix panorámatetős autóban emlékeim szerint nem zavart, Pegout 307 SW, bár 15 éve ültem benne egyszer.

    Itt is ha rákeresel beázással kapcsolatos kérdésekre, a tetőablak puszta létére mindig rákérdeznek a segítő hozzászólók. Kenni kell, a lefolyót tisztítani, stb. Semmi bajom azzal, ha egy szerkezetet karban kell tartani.

    #195261: Nagyon sokan még a mai napig nem ismerik a szüf rendszert, vagy lusták használni.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák