Új hozzászólás Aktív témák

  • nofene

    aktív tag

    Picit mérges vagyok magamra. Igazán számolhattam volna vele de nem tettem. Méghozzá nem mással mint a Hiperkarmáról kiszabadult 13 éves lánykákkal akik ''Robi'' helyett most ''Billie Joe'' sikongattak (már aki ki tudta ejteni) az Arénában.

    A zene nagyon ott volt és tolták a show-t is kedvenc kaliforniani posztpunkjaink, de közönség... Az átlagéletkor talán elérte egy teltházas Shrek 2-ét de nem esküdnék meg rá. Vicces volt pl. amikor Billie George W. Bush-ként mutatkozott br az gyerekek sikítása (itt-ott vegyülve a hurrogással és röhögéssel), vicces volt látni a megdöbbenést mikor felcsendültek a jó öreg ''Hitcin' a Ride'' akkordjai, sokan rácsodálkoztak jéé ez is Green Day? A ''Welcome To Paradise''-t egyesek egy új album előszeleként aposztrofálták, de fura volt a ''Holiday''-re és ''Boulward of Broken Dreams''-re rappelő (!!!) 10 éves kisfiú látványa is aki a többi számra csak pislogott (''Hádde ezeket nem adják a Radio 1-en!''). Külön gratuláció az apukának aki miután kedvenc énekesünk coitust imitált (ennek hangot is adott) a mikrofonállvánnyal, kézenfogta kisfiát és ''Ez nem neked való!'' felkiálltással kivonszolta a kölyköt. Hja ezért megérte a 2x8900Ft + kóla perec meg egyéb merchandise lófaszok.

    Ha ezeket és a már említett 14 éves lányokat kizártam (kivéve az előttem ugráló tökéletes hátsót) akkor visszajöttek azok a régi szép idők amik újramegélése miatt mentem a koncertre. Télleg jó volt, ügyesen rakták össze a sorrendet, pirotechnika minden mennyiségeben, és biza jóleső remegés fogott el a legvégén az egyedül előadott ''Good Riddance (Time of your Life)'' hallatán.

    Szóval legközelebb is ottleszek, de addig is indítványozom egy 18+ korhatáros kőkemény Green Day koncert megszervezését akár 25k-s jegyár mellett is.

    Ui.: Az a mázlista köcsög meg nem megkapta Billie gitárját....

    nofene, Sport Aréna, Budapest, 2005.06.09 :P





    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák