Új hozzászólás Aktív témák

  • norbre

    tag

    igyekszem őszinte véleményeket megfogalmazni és én is ezt várom el másoktól mert azt gondolom így tudunk fejlődni, remélem senkit nem bántok meg vele ha esetleg nyers vagyok, nem ez a célom.. elsősorban azt próbáltam figyelni hogy a kép cím ismerete nélkül milyen érzést váltana ki belőlem..

    Viszlát: ha nem nézném a címet nem jutna eszembe a képről a nincs fogalma, de ettől függetlenül ahogy más is mondta olyan kép, amin el lehet merengeni. A reklámoknak (is) jót tett a fekete/fehér.

    Pisti: az első gondolatom az volt hogy helykitöltésnek megfelel, de igazából ennyi :) viszont nagyban nézegettem egy ideig és innen gyakorlatilag egész jó a megközelítés.. merthogy ha távolról nézed látod a feliratot.. de közelebbről csak képpontokat látsz és a felirat gyakorlatilag nincs is :) megkockáztatom hogy nem innen indítottad a képet de én belelátom :):)

    Ndruu: szép en kivitelezett kép, de az első benyomásom itt sem a "nincs" volt hanem inkább az "üres"

    Szten Márs: tetszik a téma is a kompozíció és a kivitelezés is.. első benyomásom a "nincs óra", uh egész jól eltalált kép szerintem..

    Ramius: sajnálom de nekem ez inkább kép kategória mint fotó, nem látok benne túl sok koncepciót, az ég és a villanyvezeték is ront a dolgon.. igazából nem indít el bennem semmit :( bocsi

    Sztyui: jól kivitelezett kép, egy bank reklámplakátja is lehetne :) (a "tojásos" képet is érdemes lenne kidolgozni de a témához ez jobban passzol szerintem) :)

    a_tesz: szociofotónak mondanám ha lenne ember is a képen, de így is tetszik.. jók a fények és az ágyon heverő könyv/újság elgondolkoztatott hogy vajon ki olvasgat ilyen helyen, kik járnak ide, miért van ilyen állapotban stb.. tetszi ka kép de itt sem érzem a "nincs"-et :(

    tbs: az első gondolatom itt is inkább az "üres".. kicsit zavaró hogy a szemben ülő alak "benne van" a pohárban és belemosolyog a képünkbe, és nem tudok attól elvonatkoztatni hogy azért teszi ezt mert tudja hogy te éppen ezt a témát valósítod meg :) persze lehet hogy most Fraud ebből messzemnő következtetéseket vonna le rám nézve :)

    Allien: tetszik a kép, nagyon jól van megkomponálva, jó helyen az élesség, nincs bemozdulva a fej és külön tetszik (nem tudom tudatos volt-e) hogy a padló mintája nem elvágólag van.
    egy apró negatívum hogy elsőre nekem inkább a "gyerünk már" vagy "na mi van" érzés ugrik be :)

    grabber: "átjött" a nincs fogalma :) bár általában nem szeretem ezt a megoldást de itt tetszik a szelektív szín alkalmazása a ff képen.. talán a fény máshová helyezésével még játszanék de ettől függetlenül jó ötlet

    MrBean55: jó ötlet hiszen olyan idő amit az óra mutat nincs :) de elsőre mégis az idő jut eszembe :)

    Cassidey: sajnos itt eléggé bogarásznom kellett hogy észrevegyem a gól nem meglétét, sajnos a téma kicsit elveszik a képen.. sokminden eszembe jut róla de a "nincs" nagyon hátul van ezen a listán :( sajnálom..

    gr_balu: egyetértek egy korábbi véleménnyel, miszerint kicsit egybeolvadnak a képi elemek.. az már az én hibám hogy van egy kicsit hasonló képem aminek én a vágyódás címet adtam, és hirtelen nehezen tudok attól a benyomástól elvonatkoztatni :):)

    Bubanc: ez is egy elég jól sikerült, jól kitalált és jól megkomponált kép.. jók a fények, jó a beállítás.. és átérzem hogy nincs :):)

    részemről köszi az eddigi véleményeket is és örülök hogy vannak még gondolkodó, gondolkodni vágyó emberek :) remélem hasznos tudtam lenni, mindenkinek további jó agytekerést :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák