Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Mercutio_ #79011 üzenetére

    Oké, én ezt a "józene-jócsaj" vonalra írtam, amihez még odabiggyesztettem, hogy nem csak jócsaj és tehetséges, én is meglepődtem, milyen kedves és barátságos - a csajozás részét már csak ti láttátok bele :)) Tegnap sajnos nem találkoztam vele, lehet, hogy a járvány miatt hagyta ki...
    Naja, az lehet célravezetőbb lenne, én is láttam már ilyet, hogy két barátnő beszélgetett, hasonló sztorinál az egyik már egyből kezdett kombinálgatni, hogy kit kivel lehetne összehozni. Gondolkozok, ki ilyen ismerősöm van :DDD nehezítés, hogy nálam a világjárás/utazás egy elég speciális kitétel, és bár a legtöbb lány azt mondja, hogy minden vágya - aztán kiderül, hogy de csak olyan formában, hogy szervezett út, sokcsillagos szálloda, teljes kényelem - szóval még véletlenül se kelljen a komfort-zónából kilépni. Én viszont nem a turistás helyeket keresem. Nekivágni vezetés és részletes terv nélkül, elfogadni, hogy járhat kényelmetlenségekkel, viszontagságokkal, az már kevésnek fér bele.
    Erre is van ötlet: egy hónap múlva lesz a Járatlan Utakon Fesztivál, az pont az ilyen világjárók és világjárás iránt érdeklődők gyűjtőhelye, és véletlenüléppen én leszek az egyik előadó...
    (Aztán lehet ez se jön be, tavaly az indiai útról a beszámolómra eljött egy régi ismerős csaj, aki régen is nagyon tetszett, csak akkor még volt barátja; nagyon érdeklődve figyelte - az előadást és engem is -, ott is elindult valami, csak az is egy szép baleset lett: elkezdtünk dumálni, de nem sokkal később egy hónapra elutazott, addig írogattunk, miután visszatért, elhívtam valahova - nem kimondva, hogy randi, de elég nyilvánvalóan az volt -, el is jött, de egy sráccal, és engem totál semmibe vett...)

    Gorgo: fotóztam már a Fonóban 2-3x (kisgéppel - EM5+fixek, diszkréten), nem szóltak rám.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák