Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novics

    senior tag

    válasz Freddy76 #63484 üzenetére

    Állítólag azokat pécézik ki állandóan, aki nem szereti őket, és ahhoz mennek oda. És igen, az összes egy orbitális kurva. :DD Régen kifejezetten nem szerettem őket, aztán ott van a barátaim csatakandúrja, Centi - akit azóta átkereszteltek Szőrmire -, aki írtó jópofa, ahogyan nem is nyávog, hanem szinte brekeg. A Jutkával olyan jól el szokott így beszélgetni. :) De az egereket a kutya fogja. :DDD Aztán apuéknál is lett egy nagyon kedves, jóindulatú kis macska, aki úgy szokott oda hozzájuk. Ja, meg a húgom faék egyszerűségű macskája, akinek a nem kívánt gyermeket megkaptam én. Aki egyke volt, és mivel az anyja nem annyira nevelte meg elég nagy tapló, és a legkevésbé sem kedves. Mégis mindenki a kegyeit lesi. Mert őt meg kell hódítani, és ha pár pillanatra megfeledkezik magáról, és kedvesen viselkedik, akkor mindenki odaáig van a gyönyörtől. :K

    Amúgy szerintem az a titka a dolognak, hogy családtagként kell kezelni őket, akkor nagyon sokat tudnak adni az embernek. Ha csak ki van csapva az udvarra, és rá sem néznek, akkor persze, hogy nem lesz szoros kapcsolat velük.

    Fizik: Még ki sem bontottam, mert a céges kártyámat nem tudom belerakni, meg sajnálom is. :DD De a Tempét már megsétáltattam, és jól működik. A téli túrán mérhetem a pontos hőmérsékletet.

    A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Új hozzászólás Aktív témák