Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz imyourfriend #6059 üzenetére

    ki beszelt itt kulvarosrol? :F

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • A Zéé

    addikt

    válasz imyourfriend #6059 üzenetére

    Az elmúlt 10 évben nem sokat ültem biciklin. Ez igaz. De járok robogóval, és nem keveset seggelek kocsiban, és úgy gondolom/érzem relatív normálisra kialakult közlekedési kultúrám van.

    És igen is ülök az autóban, és szidom a kerékpárost, akinek a piros csak ajánlás, nem szabály, mert ha kijön elém, én elgyalulom, akkor én leszek a meghurcolt autós, aki kilapítja az idiótát. És igen is ledudálom azt, aki úgy gondolja, hogy felsőbbrendű az úton, és rá nem vonatkozik semmi.
    Sőt már küldtem is el biciklist melegebb éghajlatra, amikor BP-en a Reitter utca közepén, ahol 2 lámpás zebra van egymás mellett és buszmegálló, a bicajos meg úgy gondolta, hogy a piros nem vonatkozik rá, ő átmehet rajta, és még körbe se néz, azt meg pont leszarja, hogy a busz miatt észre se lehet venni, hogy ő jön. Ha matrica biciklist csinálok belőle, akkor az én pofámat mutogatja a fókusz, meg a híradó, és senki se foglalkozik azzal, hogy ki volt valójában az idióta.

    Te okoztál már bárkinek kárt azzal, hogy leszartad a pirosat? Vagy csak leszartad azt is? Mert én már feküdtem az aszfalton gyalogos miatt, akinek nem számított a piros. Megnézte, ahogy elcsúszok mellette a motorral a földön, és még meg se kérdezte mi van velem, ment tovább. Hiába ment utána a mögöttem levő autó sofőrje, nem volt hajlandó megállni.

    Téged ütött már el autó biciklivel? Mert velem az is megesett. Full szabályos voltam, nem is mentem gyorsan, mégsem kaptam meg az elsőbbséget. Pár ilyen dolog után átértékeli ám az ember az ilyen helyzeteket, hogy mennyire kemény gyerek ő a bicaján...

    Just a simple Lineman...

  • Mercutio_

    félisten

    válasz imyourfriend #6059 üzenetére

    Baszki, meg ne magyarázd már,hogy 30-32 fokban te attól megfázol, hogy meg kell állnod a pirosnál 2 percre, az meg, hogy addig nem hűt a menetszél: mást se, na és akkor mi van, ezzel (is) jár a bicajozás és bizony épp azért szabálytalankodsz, mert neked úgy esik jól (a bicajozás) mert a vele járó kellemetlenséget nem akarod bevállalni.
    Bicósfutárnak én is tudok úgy megfogalmazni kérdést, hogy arra bólogat, attól még nem lesz jogos amit csinálok :N
    Jobbra kis ívben ha befordulsz pirosnál, akkor megszegted a kreszt, ez nem vita kérdése, és nem függ attól, hogy milyen járművel közlekedsz, ha nem tetszik a közúti közlekedés szabálya húzzál fel a járdára (bár ott is van azért szabály)

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák