Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz spanyoll #599 üzenetére

    A Most hatalmát és 1-2 hangoskönyv pendrive-on kocsiban. Engem konkrétan Osho ébresztett fel, előtte Mennyei Prófécia indult, majd Kryon hazatérés, aztán 1-2 Kryon kötet (nem mind), szóval így jött a mélyvíz elég hamar.. Osho valahol Kryonnal párhuzamosan jött, látott és győzött.. az a fickó zseniális. És a youtube video-i, a hangoskönyvei, felvételek, ahogy beszél.. betegesen jó. :DDD

    Most a Hathorokat ajánlották nekem, hogy feltétlen.. pedig nem mai könyv állítólag, már jópár éve kint van. De átmentem Solara - Csillagszülötteken is, 11:11, Plejádok fényküldöttei és még pár könyv, de néha a wc-n ülve olvasgattam Csögyan Trungpa - a szellemi materializmus meghaladásá-t is, csak erre kell egy buddhista filter, anélkül azt sem tudod mit olvasol, de amint kiszűrted vagy átkonvertáltad az értelmetlen szavakat értelmessé, jön az "áháááá, úúúúú" élmény :DDD

    Inkább megveszem Neked, de ettől helyben fogsz lepetélni - pont ezért sem adom kölcsön. Nem irigy vagyok, hanem 3x elolvasós, mindig mást ad kicsit, eddig 1.5x-nél járok kb. 2 nap fellegekben járás utána és kérdezed Magadtól, mit keresel Te itt :D (Persze csak képletesen. Ha megérted a világot, már nincs nagyon kérdés, mit is keresel Te itt) ;)

    Szerk.: meg a tarot. De a vázat is azért vettem 20-al drágábban, ahelyett, hogy vártam volna egy hetet, mert mesterszám a szériaszámának számjegyeinek összege számmisztikailag és úgy gondoltam, ez jel, nem mentem tovább. :DDD Szóval én egy racionális ember számára a "síkhülye" határát súrolom valszeg :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák