Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz Mercutio_ #53406 üzenetére

    Persze, már nem keres autót és nem tudja levakarni a csajokat magáról :D amúgy sajnos átvertek minket az autóval és a motort rendbe kell hozni. Használtautónál benne van sajnos. Pénzileg így se lesz rossz vétel az autója, de nyilván jobb lett volna az elejétől kezdve normálisan használni és nem szervizben kezdeni...
    Meg tudtommal elég sokat dolgozik mostanában, aztán az energiáit inkább az asszonyba és az új kutyába forgatja :)

    Tamas: ezen a szövegeb jót röhögtem :DDD pulzusfigyelő sportolásnál hasznos nyilván, nem pedig alvás közben

    [ Szerkesztve ]

  • j.bravo

    addikt

    válasz Mercutio_ #53406 üzenetére

    Merci: Fején találtad a szöget, pont azért nem kommenteltem - ebben a témában - mert nem akartam hogy bárki szívja a vérem, köszörülje a nyelvét és nagyon okosnak higgye magát a 3F szabály meg a többi magvas bölcsesség emlegetésével. Elég nekem a szopóroller, nem hiányzik még ez is.

    Ne vedd magadra, semmi személyes, csak nincs jókedvem (emiatt meg melóterhek miatt)

    Amúgy pár hsz-em volt más ügyben, pl táskáról érdeklődtem, csak le se tojtátok... :U

    Ha köcsög az eladó, és ügyes, akkor meg tud szívatni japán géppel is. "Német"tel meg pont oly könnyen mint olasszal. Így jártam. Ott van példának Bálint aki szívott némettel rengeteget. Sógorom is pl. szívott japánnal is (Nissan Primera). Meg VW caddyvel is, csak azt az akkori melóhelye fizette neki. Alfája is volt, azzal pont nem szívott.

    Főnököm főnöke amúgy (céges, tehát anyagilag nem őt érintette) vadiúj Mondeoval, aztán most vadiúj Volvo S60-nal is felült a szopórollerre, mindkettőt tréler kellett elvigye... aztán pár kör szerviz után a Mondeo tök faja lett, reméli az s60-nal is ez lesz, de egyelőre nem vidám.

    Lehet hogy esetemben nemcsak a nepper sáros hanem az előző tulaj is. De már látom a végét.

    Furkoo: 159-est szerettem volna, csak ahhoz kellett volna/kellene még kb egy millió. Vagy (akkor nagynak tartott) kockázatvállalás, hogy külföldről hozatok valami nepperrel - más kérdés hogy itthon újonnan üzembe helyezettel szívtam meg végül. MiTo-ra ugyanúgy nem lett volna pénzem, meg hát nem is annyira tetszett/szik.

    m3ss: nem a selespeed :) remélem nem is lesz azzal semmi gond. Majd külön mesélem ha érdekel. De az olasz autó topikból mazsolázható pár morzsa ha ráérsz/nagyon érdekel.

    Na de megyek is vissza lapátolni mert kisfőnök kissé elégedetlenkedik, szóval van ellapátolandó szar szén rendesen.

    [ Szerkesztve ]

    Whatever.

Új hozzászólás Aktív témák