Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz Novics #42350 üzenetére

    Pár éves sztori.

    Van egy kedves barátom, amolyan félisten. Nagyon tehetős (értsd: nem jómódú, hanem baromi tehetős) családból származik, de saját jogán is sokra vitte. Jóképű, nők imádják, nagyon jó a stílusa, az a fajta, aki egy kis falu diszkójába is lemehet az öltönyében, a késelős vagányok kalapot emelnek neki. Minden sportban menő, qrva jól síel, baromi jól korizik, ügyesen mászott sziklát, amíg mászott, telente helikopteres síelést nyomnak, szóval általában, sokan irigyelnék. Van persze mindennek árnyoldala, tehát nem tökéletes minden, de amúgy jó arc, és megbízható haver, sőt, barát. Persze az a fajta, akinek mindig mindenhol elsőnek kell lenni. Ha síelünk, ő ér le előbb. Ha bringatúra van, ő és oda legelőször. Ha futás, ő fut legelöl. Ez nála alap, gyerekkorától kezdve, ő a legjobb, nem hibázik, nem második.

    Mi régen sokat bringáztunk haverokkal (kéne újra kezdeni, hogy lemenjen a bél), egyszer ő is elkezdett. Persze neki rögtön marha drága bringa, meg mindenből a legjobb, de rá is feküdt, a kondija, állóképessége eszelős, tehát itt is jött, hogy ő ment legelöl... Aztán egyszer vett egy ilyen spd pedált. Felszereli, mondja, majd elindulunk bringázni. Mi az úton, ő közben felmegy valami hegyre. Kis faluban mi megállunk, kocsma elé kiülünk, helyi alkeszekkel, isszuk a sört. Jön a Bajnok, szuper bringa, szuper ruha, szuper minden, eszelős a tempó az emelkedőn felfelé. Befordul kocsma elé, fékez, megáll, majd olyat látok az arcán, amit előtte még soha: kétségbeesett tanácstalanság. És eldől oldalra, mint egy fa. Nos, így szállt le először az spd pedálról.

    Nekem most is belesajdul a torkom, ugyanis a veszett röhögésben félrenyeltem a sört, és egyszerre gyötört a megállíthatatlan köhögés és röhögés, szóval szar volt :DDD

    Egyszer síelés közben is volt hasonló, de az egy másik történet.

    Szóval Atok, hajrá. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák