Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz Real_Necro #356 üzenetére

    De ez tényleg kell amúgy, különben oda minden flexibilitás és a géped teteje lesz a tárgyasztal :)
    Nekem kommunikál. Igaz USB3-as kellett + mini csatlakozó a gépváz oldalon, de volt polcon vagy 4500-ért, 3 méter, nagy mázli. Leemeltem. Duplán árnyékolt stb és semmi gagyi feeling, szóval oké.

    Alaplapi USB3 vezérlőm sem a gyári még (P67 chipset) hanem egy két portos, alaplapra integrált Renesas kontroller, de rácupp és már ment is gyönyörűen minden. Neked is fog szerintem, az USB ha jól tudom, ellenőrzött adatfolyam, nem olyan, mint az audio CD, tehát ha fizikailag szarabb paraméterű kábelen átmegy a jel úgy, hogy a túloldal azt értelmezni tudja, akkor az ugyanúgy jó, mintha csúcsminőségű kábelen menne 5x árnyékolással át a jel, torzulás nélkül. A különbség max annyi, hogy a két usb vezérlő a két végen mennyit korrigál a torzult digitális jelen és mennyit nem, de ha átment, átment (CRC védett a csomag fejléc is és az adat is), ha meg nem, akkor tényleg nagyon szar a kábel, vagy az impedanciákkal nem stimmel valami, nagy a csillapítás, stb..

    De no para, menni fog.

Új hozzászólás Aktív témák