Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz spanyoll #2779 üzenetére

    Én azért raktam össze mert nem szeretnék benzinre költeni, tavaly csúsztattam 1 évet egyetemen, napi 80km-t jártam 5-6 fokba nyelvtanfolyamra bringával (össze is szedtem egy vesegyulladást,de ez lényegtelen) tavaly ~6500km-t tekertem egész év alatt, ami azt jelenti ha azt mind kocsival tettem volna meg akkor ~300Eft-t autóztam volna el. Ehelyett tettem 2 kereket a bringába és letekertem inkább. A km-t azért mondtam hogy szemléltessem a nagyságrendet. Leghosszabb utam 270km volt (Szentgotthárd - Izsák) és idén készülök Szerbiába is. Azért más tészta amikor 1 hónap alatt kell összevadászni 260ezret veszteségmentesen mint ahogy felépítettem a bringát. Utóbbi 1 évig épült. A kerékpár nekem is közlekedési forma és egyrészt sport is csak nem szeretném hogy azt gondold csakúgy kiszórtam rá a pénzt. ;) Amúgy amikor kezdtem én 15ezerért vettem és szép lassan építettem fel megnemivott sörök árából pl.

    Én pontosan az ilyen emberek miatt írok le mindenféle kis hibát az objektívről. Hangos picit a 10,5ösöm de megmondtam a leendő vevőnek odaviszem és megmutatom hogy mennyire hangos, ha ezek után úgy dönt elviszi akkor vigye. Igazából semmi gondja nincs tőle a cuccnak csak nem szeretem amikor utólagosan találnak hibát,vagy urambocsá van benne egy porszem már nem is érdekli. Eladtam 35ösömet egy idősebb úrnak és megmondtam van benne pár porszem. Látatlanba küldtem el megmondtam hogy visszaveszem ha gond neki, aztán boldogan használja mert azt kapta amit elmondtam telefonban :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák