Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz crey #2330 üzenetére

    Pffff, amikor én felhasználási feltételeket, adatvédelmi szabályzatokat, alapeleket, általános szerződési feltételeket írok honlapokra (elég sokat), mindig az jár a fejemben, hogy ezt senki sem olvassa... Nem tudom, itt mi a helyzet, de az azért durva, hogy webáruházban úgy költenek az emberek, hogy rá sem néznek az ászf-re. 100 júzerből egy olvassa el.

    Szerk: az mondjuk pofásabb, amikor a megbízó sem olvassa el. Múltkor egy nyomda- és papíripari termékekkel foglalkozó cégnek írtam szabályzatokat, majd rá két hónapra megkeresett egy másik ugyanilyen is, nyilván az előzőt dolgoztam át. Node tévedésből a kolléga az eredetit küldte el, azok meg szemrebbenés nélkül kitették a honlapra; utóellenőrzéskor kollégám vette észre, hogy X Kft. honlapján úgy van kint Y Kft. szabályzata, hogy ráadásul konkurenciájuk egymásnak :DDD.

    Mi mondjuk annyiból voltunk védve, hogy a szerződésben kikötöttük, hogy garanciát akkor vállalunk, ha a honlapot élesítés előtt, végleges formájában láthatjuk, éppen azért, hogy a saját munkákat ellenőrizzük...

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák