Keresés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz BosXx #2907 üzenetére

    Tegyük fel, hogy ha esettleg látom (mert a tömeg látszik), illetve több napja hallani, hogy lesz esemény, illetve a TV székház után, még eszembe se jut a tömeg közelébe menni! Nem, nem várom meg a rendőröket! Inkább visszamegyek, ahol addig voltam, de a tömeget minden áron elkerülöm. Ez nálam békés időkben is alapkövetelmény! Ez nem zárja ki, hogy igazad van, és ott kellett lenned, és esetleg nem volt más választásod. De, amit írtál, számomra teljessen egyértelmü. Ha valahol könygáz folyik, ott könny is lesz! Én nem szeretek, csak örömömben könnyezni, de, ha lövéseket hallok, és könygáz folyik, akkor nem állok ott naívan, hogy esettleg az én fejemet verjék be, sorry.:B
    Persze, most könnyen beszélek, nem tudom biztossan, mit tettem volna a helyedben, bár, írtam pár lehetősséget, a legfontosabb, hogy visszamegyek a lakásba/házba ahol voltam, ha lehettséges. Illetve, még vélettlenül sem szervezek magamnak programot a belvárosban. Inkább meggebedek otthon (mint ahogyan tettem is). :R

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák