Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • faster

    nagyúr

    válasz prmcsk #3195 üzenetére

    2.)Azért nem voltak április 1.-én annyian, mert az idősebb korosztály jobban fél,
    mint az '' agyament és óvatlan fideszesek '',akiket a vezetőik felelőtlenül és
    meggondolatlanul, politikai tevékenységre használtak fel úgy, hogy bagatelizálták
    a veszélyt......


    Én megmondtam tegnap is, ha ezt a vonalat akarja valaki továbbvinni, demilyenkirálycsávók vagyunk, mert a mi összejövetelünkre többen jönnek el, akkor én is előszedem a birka és a kolomp idézeteimet.
    Csak aztán többen is szavazzanak az antitechnó kormányra.

    [Szerkesztve]

  • Rive

    veterán

    válasz prmcsk #3195 üzenetére

    Ennek az egésznek csak haszna van, ha az mszp oldaláról nézzük.
    Ha nem látod a kockázatokat, akkor, ha javasolhatom, inkább ne menj olyan pályára, ahol mérlegelés után döntened kell.

    Jelenleg az MSZP erősen feljövőben van, a Fidesz meg gőzerővel dolgozik saját szétverésén. Így megy ez (több mint) két hete. Ebben a helyzetben egy klasszikus kampány és az ellenoldal hibáinak kihasználása jó választás, míg a kalandorkodás gyakorlatilag csak veszélyeket, kockázatokat rejt. A két választás között ezek után már az is gyanús lesz, ha a gyűlések körül nem lesz semmi balhé.

    A Fidesz vesztes pozíciójához pillanatnyilag jobban illene egy ilyen mindent-vagy-semmit kalandorkodás.

    /// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

Aktív témák