Aktív témák

  • zLegolas

    őstag

    válasz Ultram3jor #645 üzenetére

    Sztem csak egy kicsit eröltetni kéne a magyar kormány részéröl, és meglenne az eredménye!!!

    Meg hát.
    Mint ahogy meg is lett a déli határaink környékén, ahol faxán egymás torkának estek a különböző nemzetiségűek.

    Amilyen romániában a közhangulat erről a kérdésről, csak egyvalami sülhet ki belőle: qrva nagy balhé. És ezt a kint élők is tudják, sőt, jobban mint mi.

    Van egy ösmerős srác, kintről jött át. Teljesen normális lenne, ha nem jönne folyton olyan marhaságokkal, hogy azért léptünk be a NATO-ba, hogy viszaszerezzük Erdélyt, meg azért kellenek a vadiúj Gripen-ek is, hiszen azt mindenki tudja... Anno erre a Csurka még rá is tett, mikor a NATO csatlakozás után 2 nappal felvetette, hogy ideje újra gondolni Trianont.

    Szvsz ott kint ezzel oltják a népet orrba szájba. Asszondja a srác, hogy nekünk annyira fáj Erdély, hogy háborúra készülünk.

    Nagyon értetlenül nézett, amikor megmondtam neki, hogy eszem ágában sincs román srácokat semmi okból fejbelövöldözni, és beverem a fejét annak, aki engem vagy a családom bármely tagját ilyesmire próbál presszionálni. Én Erdélybe kirándulni akarok menni.

    Pláne politikai sz@rkavargatás miatt nem.

    Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

Aktív témák