Aktív témák

  • szöSsZI

    tag

    Megnéztem egy összefoglalót a Fidesz gyűlésről (Duna TV).
    Igaz, tegnap az MSZP-t is megnéztem.

    Sokkal rosszabbra számítottam OV-tól. Én úgy éreztem összeszedte magát! Nekem nem volt agresszív.
    Mikola tűnik inkább eréjesnek. De az ő beszéde is jobb volt, mint amit előtte hallottam tőle.
    És az sem mellékes ,h színészek, énekesek, stb. válálták, h megmutatják magukat a gyűlésen!!!
    Nekem, egyik legkedvessebb szinészem, Usztity Mátyás, 4 éve ''feválálta'', h a Fidesz ünnepségén mutatkozik, és azóta, NEM hallottam róla semmit, nem is láttam a TV-ben!!!
    Hát nem érdekes? Mi lett vele?

    A Fidesz számomra szimpatikusabb, és most ne tessék jönni azzal, h biztos az állampolgárság megadása miatt. Mert nem így van!
    Egyszerűen kivülről így látom.

    Nekem nagyon unszimpatikus volt Gyurcsány, ''a pókerarca'' mögül nem lehet kiolvasni semmit sem, csak ''szöveg meg szöveg'' van és a mások lejáratásának a lényege.

    Érdekes volt számomra is, h tegnap milyen csendben voltak a népek az MSZP gyűlésen, ma meg milyen hangzavar volt a Fidesz-én.

    Azon meg szerintem nem érdemes rágódni mennyien voltak egyik- másik nap, 9-én kiderül!

    Láttam az MSZP ''szép'' politikai hirdetését ami a Mikola 20 évre beszólásról szól.
    Istenemre mondom magszakadt a szívem!
    Nekem miért akarja megmondani bárki is, h kire szavaznék, ha szavazhatnék!?

    szerk:helyesírás

    [Szerkesztve]

Aktív témák