Aktív témák

  • Thyb

    senior tag

    válasz divot #313 üzenetére

    Ezzel tisztában vagyok, és amikor bevetették akkor kicsit morogtam is érte, amit vissza is olvashatsz, de ugyanakkor amikor a jövőt akarja nekem ábrázolni valaki akkor ne egy szivbeteg nyugdijjast hozzon fel. Ezt a GYF kormány is megtehette volna a 100 napos programja során, mert azok a lépések tényleg a mát segitik, de azzal, hogy felvettek x milliárdot a holnap szarabb lesz, s holnap után az aki most szivbetegségben szenvedő nyugdijjas már hol lesz. Ez most egy kicsit mega brutálul hangzik, de remélem érted mit akartam mondani.

    szerk: folyt.: és ha egy gyereknek nincs referenciája, akkor egy olyan embertől, aki 40-60 évig nem szavazhatott mert jöttek a hatalmi rendszerek tetszett nem tetszett, akkor most ne az alapján juttasson oda valakit, mert az megigérte a 15,16,..,20 nyugdijjat. Itt azokra kell a hangsulyt fektetni, akik most állnak munkába, akiknek meg kell dolgozni a bérért, akiknek családot kell alapitani, akiknek fenn kell tartani ezt az országot. Nem leszólni akarom a nyugdijjasokat, mert Ők épitették fel aezt az országot,m de ha most az alapján választunk meg valakit, hogy az x több nyugdijjat beigér, akkor régen szar irányba haladunk.


    [Szerkesztve]

    Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

Aktív témák