Aktív témák

  • gege71.hu

    addikt

    válasz Sipi #169 üzenetére

    1. Mint mondottam volt nem estem neki. Megkérdeztem az illetőt, hogy mely művét olvasva jelenti ki ''ex catedra'' Wass Albertről, hogy pojáca. Innen indult. Ez nem nekiesés. A többi már csak a további reakciókra történt válaszok sora volt, amit aztán be is fejeztünk.
    Az előzmény teljesen ártatlan a kettősállampolgársággal kapcsolatos vélemény volt, de olvass vissza, ha pontosna érdekel.

    2. A pojácázás 1. pontban említett előzményre vonatkozik. Ki mondta, hogy te mondtad? Olvasd el a hsz-t még1x és talán átjön.
    Szerinted nem jó író. OK, ezzel nem is problémáztam.

    3. Nem tudom pontosan melyik hsz volt az ami neked egyértelmű leugatás és a 61. hsz létrehozására sarkallt.

    4. Na'iszen.
    Mert az a regény gyenge, mint ahogy az író is az. Miért_NE hozhattam volna elő?
    Nyilván azért nem lepődsz meg mert egy magyar zsidó íróról van szó, engem meg már a keresztény-konzervatív jobboldali fiókból így gondolatban áttehettél holmi karlengetős tejfölszőke SS-Liebstandarte mintapéldányok közé. :(

    5. Mártírkodik a nyavalyatörés. Gondoltam mivel te 1 író kapcsán engem szépen beskatulyáztál, hát gondoltam(én naiv) árnyalom a képet, de te továbbra is megmaradtál stílusodnál.

    Nem hiszem, hogy személyes okot adtam volna egyébként arra, hogy velem ilyen kioktató hanemben beszélj.
    Ha továbbra is űznifűzni akarnád a témát inkább nyomj a privát gombra. Ne itt offoljunk.
    Isten áldjon.







    [Szerkesztve]

Aktív témák