Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz Remi1234 #411 üzenetére

    Alaposan megrágva a táblakérdést, a Harrows mellett döntöttem. Valóban késhez hasonló a "drótok" élezése és egyáltalán nem hátrány, hogy itthon is ugyanolyanra dobálok, mint a klubban. A mostanit meg odaadom apósomnak, ne csak softozzon.
    Hétfőn iszonyatosan szenvedtem, átszereltem a nyilaimat softra és bullmastert játszottunk. 0:7-re kaptam ki, annyira zavart a megváltozott súlypont, hogy alig volt normális dobásom. Utána visszacsavartam a steel hegyeket és hatból 4 dupla bullt dobtam, majd háromból semmit, utána 2-2 kisbullt. Tehát 5 körből 300 pontot, amit softtal egyszer értem el, de 20 körből.
    Ha megérkezik az I.C.E. a régi nyilakat csak softra fogom használni, méghozzá a legkönnyebb, Quiver szárakkal, a súlypont miatt.
    Közben már nézegetem a választékot, melyik lesz a következő készlet. Harrows Wolfram [link] és Target Power 8Zero [link] tetszenek. Kicsit bánom, hogy nem ezek valamelyikét rendeltem meg. Remélem beválik az I.C.E. de ha mégsem, akkor eladom.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák